Bližšie k vám

Sanžíme sa zvýšiť prístupnosť kvalitných právnych služieb.
Naši právnici nie sú len profesionáli, sú to ľudia, ktorým záleží na vašich starostiach.

Click Here
Previous slide
Next slide
KANCELÁRIA

Predstavujeme vám
našich kľúčových odborníkov

SME TU, ABY SME VÁM POMOHLI

Spoznajte nás
a pridajte sa k našim klientom

Cieľom nášho tímu pozostávajúceho z profesionálov s bohatými skúsenosťami a znalosťami je v najlepšom záujme zastupovať a chrániť práva a záujmy klientov. Pri poskytovaní právnych služieb kladieme najväčší dôraz na záujem klienta. Taktiež spolupracujeme s notármi, exekútormi, správnymi úradmi, súdnymi znalcami a ostanými odborníkmi z rôznych oblastí. Problémy riešime tak, aby sme klientovi zjednodušili život ale aj aby samotný klient rozumel, ako sme postupovali, čím zaručujeme profesionálnu a transparentnú právnu pomoc v každej situácii.

STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU

Stále hľadáme nové talenty
dajte nám o sebe vedieť

Ak by ste s nami chceli spolupracovať neváhajte nás kontaktovať s tým, o akú časť práce by ste mali záujem, aká je Vaša prax, či v akej oblasti práva máte najviac skúseností. Pripojte tiež svoj životopis a my sa Vám ozveme.

Napíšte nám

Naša advokátska kancelária, ktorá poskytuje právne služby na území Slovenskej republiky, ale rovnako aj na území Českej republiky. Pri poskytovaní právnych služieb celý tím postupuje v súlade s etickými hodnotami a poslaním advokácie, pričom v oblastiach našej pôsobnosti  sa snažíme byť silným a dôveryhodným partnerom pre našich klientov.

ADRESA
PLANAVSKY & PARTNERS, s r.o.

1. mája 52/18,
014 01 Bytča
Slovak Republic
PRACOVNÉ HODINY
Pondelok - Štvrtok
08:00 - 17:00 hod.

Piatok
08:00 - 15:00 hod.
TELEFÓN
+ 421 911 749 007
+ 421 41 20 20 007
EMAIL
info@planavskypartners.sk

Napíšte nám