KANCELÁRIA

Spoznajte náš tím

SME TU, ABY SME VÁM POMOHLI ​

Spoznajte nás
a staňte sa našim klientom

Cieľom nášho tímu pozostávajúceho z profesionálov s bohatými skúsenosťami a znalosťami je v najlepšom záujme zastupovať a chrániť práva a záujmy klientov. Pri poskytovaní právnych služieb kladieme najväčší dôraz na záujem klienta a taktiež spolupracujeme s notármi, exekútormi, správnymi úradmi a súdnymi znalcami. Problémy riešime tak, aby sme klientovi zjednodušili život a rovnako dôležité je pre nás to, aby samotný klient rozumel, ako sme postupovali, čím zaručujeme profesionálnu a transparentnú právnu pomoc v každej situácii

STAŇTE SA SÚČASŤOU NÁŠHO TÍMU

Stále však hľadáme nových pracovníkov
pre následovné oblasti.

Ak by Vás zaujímala práca v našej kancelárii, neváhajte nás kontaktovať s tým, o akú časť práce by ste mali záujem, aká je Vaša prax, či v akej oblasti práva máte najviac skúseností. Pripojte tiež svoj životopis a motivačný list a my sa Vám ozveme.

KONTAKT

Napíšte nám

Naša advokátska kancelária, ktorá poskytuje právne služby na území Slovenskej republiky, ale rovnako aj na území Českej republiky. Pri poskytovaní právnych služieb celý tím postupuje v súlade s etickými hodnotami a poslaním advokácie, pričom v oblastiach našej pôsobnosti  sa snažíme byť silným a dôveryhodným partnerom pre našich klientov.

ADRESA
PLANAVSKY & PARTNERS, s r.o.
1. Mája 52/18,
014 01 Bytča
Slovak Republic
PRACOVNÉ HODINY
Pondelok - Štvrtok
08:00 - 17:00 hod.

Piatok
08:00 - 15:00 hod.
TELEFÓN
+ 421 911 748 007
+ 421 41 20 20 007
EMAIL
info@planavskypartners.sk

Napíšte nám