Mgr. Michaela Pláňavská

Talent & Culture Manager

Telefón:
+ 421 41 / 20 20 007

Email: m.planavska@planavskypartners.sk

Adresa:
1. mája 52/18, 014 01 Bytča, Slovak Republic
Vzdelanie:
Fakulta sociálnych štúdií Masarykovej Univerzity v Brne
• Personalistika
• Osobný koučing
• Administratívne činnosti

Vyštudovala som psychológiu na Fakulte sociálnych štúdií MU v Brne a v roku 2016 som získala magisterský titul (Mgr).

Po ukončení štúdia som absolvovala veľké množstvo krátkodobých kurzov a seminárov a taktiež  komplexný psychoterapeutický výcvik „Terapia v postmoderne“, ktorý je akreditovaný Českou asociáciou pre psychoterapiu.

Praxi sa venujem od roku 2014. Mám za sebou skúsenosti v oblasti individuálneho aj skupinového poradenstva a psychodiagnostiky.

V rámci svojho pôsobenia v kancelárii sa zameriavam predovšetkým na riadenie ľudských zdrojov, osobný koučing a personálnu činnosť.

SME TU, ABY SME VÁM POMOHLI ​

Spoznajte nás
a staňte sa našim klientom

Cieľom nášho tímu pozostávajúceho z profesionálov s bohatými skúsenosťami a znalosťami je v najlepšom záujme zastupovať a chrániť práva a záujmy klientov. Pri poskytovaní právnych služieb kladieme najväčší dôraz na záujem klienta a taktiež spolupracujeme s notármi, exekútormi, správnymi úradmi a súdnymi znalcami. Problémy riešime tak, aby sme klientovi zjednodušili život a rovnako dôležité je pre nás to, aby samotný klient rozumel, ako sme postupovali, čím zaručujeme profesionálnu a transparentnú právnu pomoc v každej situácii

HISTÓRIA V KRÁTKOSTI

PLANAVSKY & PARTNERS

Pomáhame malým a veľkým klientom už od roku 2013

Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby malým aj veľkým klientom na území Slovenska a prostredníctvom našich partnerov aj v Českej republike. Pri poskytovaní právnych služieb sa zameriavame predovšetkým na ochranu záujmov našich klientov, pre ktorých sa snažíme byť silným a dôveryhodným partnerom.

2021

Založenie

Kanceláriu založil zakladajúci spoločník JUDr. Matej Pláňavský, ktorý je zároveň konateľom a vedúcim partnerom spoločnosti.
2013

Skúsenosti

V roku 2022 sme prekonali ďalší míľnik – prekročenie hranice 400 súdnych pojednávaní v rôznych oblastiach práva, pred súdmi sme ako doma.

2022

Nové priestory

Spolu so založením spoločnosti sme sa presunuli do nových priestorov na adrese 1. mája 52/18, 014 01 Bytča.

2019

Dynamickosť

Od vstupu na trh patríme medzi najrýchlejšie rastúce advokátske kancelárie, neustále tiež pracujeme na ďalšom profesnom rozvoji. 

KONTAKT

Napíšte nám

Naša advokátska kancelária, ktorá poskytuje právne služby na území Slovenskej republiky, ale rovnako aj na území Českej republiky. Pri poskytovaní právnych služieb celý tím postupuje v súlade s etickými hodnotami a poslaním advokácie, pričom v oblastiach našej pôsobnosti  sa snažíme byť silným a dôveryhodným partnerom pre našich klientov.

ADRESA
PLANAVSKY & PARTNERS, s r.o.
1. Mája 52/18,
014 01 Bytča
Slovak Republic
PRACOVNÉ HODINY
Pondelok - Štvrtok
08:00 - 17:00 hod.

Piatok
08:00 - 15:00 hod.
TELEFÓN
+ 421 911 748 007
+ 421 41 20 20 007
EMAIL
info@planavskypartners.sk

Napíšte nám